Aksident në Gjakovë, kamioni del përfundon anash rrugës

Kronikë e zezë

Aksident në Gjakovë, kamioni del përfundon anash rrugës

Më: 31 korrik 2020 Në ora: 20:43
Foto nga aksidenti

Janë raportuar disa aksidente të ndodhura gjatë orëve të pasdites, për shkak të motit të ligë që po mbretëror dhe të reshjeve të shumta të shiut në mbarë vendin.

Një i tillë ka ndodhur në fshatin Dollcë ku një kamion i madh ka përfunduar jashtë rrugës.

Media ka siguruar fotografi ku shihet një kamion i cili ka përfunduar jashtë rrugës.

Gjithashtu aty shihet se në terren ka dalur edhe njësitet policore.

Image
Image
Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat