Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë, gjenden dy gëzhoja në vendngjarje - Bota Sot
Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë, gjenden dy gëzhoja në vendngjarje

Kronikë e zezë

Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë, gjenden dy gëzhoja në vendngjarje

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 14:38
Foto ilustrim

Policia njofton për gjuajtje me armë zjarri në rrugën “Llapi” në Prishtinë.

Në vendin e ngjarjes policia ka gjetur dhe sekuestruar dy gëzhoja.

Rasti ka ndodhur dje, ndërsa nuk raportohet për të arrestuar.

Njoftimi i plotë i policisë:

PËRDORIM I ARMËS: Rr. Llapi, Prishtinë, 31.07.2020-14:03. Është raportuar për të shtëna me arme zjarri, njësitet relevante kane dalë ne vendin e ngjarjes kanë gjetur dhe sekuestruar dy gëzhoja (kalibri nuk ju dihet). Me urdhër të prokurorit, rasti cilësohet si më lartë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat