​Rrahje në Prishtinë, përdoret edhe thika - Bota Sot
​Rrahje në Prishtinë, përdoret edhe thika

Kronikë e zezë

​Rrahje në Prishtinë, përdoret edhe thika

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 13:53
Foto ilustrim

Gjashtë persona janë arrestuar mbrëmë në Prishtinë, pasi që të njëjtit janë rrahur mes vete dhe si pasojë njëri prej tyre ka pësuar lëndime trupore i cili ka pranuar trajtim mjekësor në QKUK.

Në rrahje dyshohet të jetë përdorur një mjetë i mprehtë (thikë). Pas intervistimit me vendim të prokurorit të gjithë të dyshuarit janë dërguar në mbajtje .

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat