Dy persona lëndohen nga shpërthimi i një bombole gazi - Bota Sot
Dy persona lëndohen nga shpërthimi i një bombole gazi

Kronikë e zezë

Dy persona lëndohen nga shpërthimi i një bombole gazi

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 23:01
Foto ilustrim

Dy persona kanë marrë lëndime trupore si pasojë e shpërthimit të një bombole të gazit.

Media mëson se ata po trajtohen në QKUK. Ende nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore dhe detaje tjera. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat