Lipjan: I vihet flaka shtëpisë, shkak kablloja e rrymës - Bota Sot
Lipjan: I vihet flaka shtëpisë, shkak kablloja e rrymës

Kronikë e zezë

Lipjan: I vihet flaka shtëpisë, shkak kablloja e rrymës

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 09:48
Foto ilustrim

Një qytetar nga Lipjani ka raportuar se gjatë ditës së djeshme si  pasojë e një kablloje të rrymës është përfshirë nga zjarri shtëpia e tij, transmeton IndeksOnline.

Policia njofton se njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dal në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për lëndime në njerëz.

 Rasti vazhdon të hetohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat