Kapet drogë e madhe në Bllatë - Bota Sot
Kapet drogë e madhe në Bllatë

Kronikë e zezë

Kapet drogë e madhe në Bllatë

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 14:22
Foto Ilustrim

Kapet një sasi e konsiderueshme lënde narkotike e dyshuar kanabis në Doganën e Bllatës.

Burimet kanë shpjeguar për Syri.net se lënda narkotike ishte në një kamion me logot e një mobilierie.

Kamioni ishte i përshtatur dhe sasia e kanabisit ishte vendosur në një pjesë të ndarë në dyshemenë e kamionit.

Dyshohet  se kanabisi po dërgohej drejt Maqedonisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat