Arrestohet gjilanasi, i dërgonte një femre mesazhe me përmbajtje erotike - Bota Sot
Arrestohet gjilanasi, i dërgonte një femre mesazhe me përmbajtje erotike

Kronikë e zezë

Arrestohet gjilanasi, i dërgonte një femre mesazhe me përmbajtje erotike

Më: 7 gusht 2020 Në ora: 09:06
Foto ilustrim

Një qytetar nga Gjilani  e pësoi keq nga veprimi që bëri para dy ditësh.

Ai u arrestua nga Policia nën dyshimin për veprën penale “sulm seksual”.

I njëjti përmes rrjetit social ka dërguar mesazhe me përmbajtje erotike dhe ngacmues viktimës femër.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat