Vushtrri/ Një person mbetet i shtrirë në tokë, dyshohet se ekipet mjekësore u vonuan për t’i ofruar ndihmë - Bota Sot
Vushtrri/ Një person mbetet i shtrirë në tokë, dyshohet se ekipet mjekësore u vonuan për t’i ofruar ndihmë

Kronikë e zezë

Vushtrri/ Një person mbetet i shtrirë në tokë, dyshohet se ekipet mjekësore u vonuan për t’i ofruar ndihmë

Më: 9 gusht 2020 Në ora: 22:07
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një person ka mbetur i shtrirë në qendër të Vushtrrisë.

Nuk dihet arsyeja e kësaj, por sipas disa dëshmitarë që ishin të pranishëm në vend të ngjarjes ekipet mjekësore të Emergjencës kanë vonuar deri në 15 minuta për të ardhur.

Në një video të dërguar në redaksi shihet edhe momentit kur të riut fillohet t’i jepet ndihma dhe të largohet nga dyshemeja ku edhe kishte mbetur i shtrirë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat