Po zhvillonin lojëra fati në një lokal në Viti, ndërhynë njësitet policore - Bota Sot
Po zhvillonin lojëra fati në një lokal në Viti, ndërhynë njësitet policore

Kronikë e zezë

Po zhvillonin lojëra fati në një lokal në Viti, ndërhynë njësitet policore

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 09:09
Foto ilustrim

Njësitë policore kanë ndërhyrë në një rast në Viti, pasi në një lokal po zhvilloheshin lojëra fati.

Nga lokali më pas janë konfiskuar: një shtëpizë, një printer dhe 25 euro para të gatshme.

Poashtu është arrestuar edhe një personi dyshuar dhe i njëjti me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat