Makina bie në kanal, humb jetën tragjikisht 65-vjeçari

Kronikë e zezë

Makina bie në kanal, humb jetën tragjikisht 65-vjeçari

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 13:10
Policia bën të ditur që aksidenti ndodhi rreth orës 12:10 në zonën e Orikumit. 

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Vlorës.

Policia bën të ditur që aksidenti ndodhi rreth orës 12:10 në zonën e Orikumit. 

Një 65-vjeçar me inicialet H.K. ka humbur kontrollin e mjetit dhe si pasojë ka rënë në kanal. 

Si pasojë, nuk ka mundur t'i bëjë ballë plagëve të marra dhe ka humbur jetën.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngarje për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit. 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat