Burri rrah gruan në Lipjan

Kronikë e zezë

Burri rrah gruan në Lipjan

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 09:33
Foto ilustrim

Një grua në Lipjan, në paraditen e së hënës është rrahur nga burri i saj. Pas sulmeve që ia kishte bërë bashkëshorti, gruaja ka pranuar tretman mjekësor.

Nga Policia e Kosovës, në raportin 24 orësh kanë njoftuar se është arrestuar i dyshuari dhe se me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje kishte sulmuar bashkëshorten e tij viktimën femër kosovare. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit, dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat