10-vjeçari nga Kosova mbytet në Durrës - Bota Sot
10-vjeçari nga Kosova mbytet në Durrës

Kronikë e zezë

10-vjeçari nga Kosova mbytet në Durrës

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 13:02
Foto Ilustrim

Një vogëlush vetëm 10 vjeç humbi jetën duke u larë në pishinë në Durrës.

Më datë 12.08.2020, rreth orës 12:40, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, shtetasi kosovar E.T., 10 vjeç, dyshohet se është mbytur duke u larë në pishinë, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat