Arrestohet pronari i kafeterisë në Vrellë të Istogut, veproi në kundërshtim me vendimet e Qeverisë - Bota Sot
Arrestohet pronari i kafeterisë në Vrellë të Istogut, veproi në kundërshtim me vendimet e Qeverisë

Kronikë e zezë

Arrestohet pronari i kafeterisë në Vrellë të Istogut, veproi në kundërshtim me vendimet e Qeverisë

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 13:11
Foto ilustrim

Policia njofton për arrestimin e pronarit të një kafeterie në Vrellë të Istogut, pasi nuk përfilli vendimet e Qeverisë së Kosovës kundër COVID-19.

Njoftimi i plotë i PK-së:

Fsh. Vrellë, Istog 11.08.2020-15:00.  Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pronar i një kafeterie, i dyshuari kishte vepruar në kundërshtim e vendimet e qeverisë lidhur me virusin Covid-19. Në konsultim me prokurorin ndaj të dyshuarit është iniciuar lënda e rastit dhe i njëjti është liruar në  procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat