Përleshje mes tre personave prapa Teatrit Kombëtar në Prishtinë

Kronikë e zezë

Përleshje mes tre personave prapa Teatrit Kombëtar në Prishtinë

Më: 19 shtator 2020 Në ora: 17:27
Foto ilustrim

Një përleshje mes tre personave ka ndodhur prapa teatrit në Prishtinë, në rrugën “Agim Ramadani”.

Policia me këtë rast ka intervenuar duke i sjell ata në stacionin policor “Qendra”.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë së Kosovës Bajram Krasniqi.

“Sot, më 19.09.2020, në 16:47, policia është njoftuar për një rrahje në rrugën “Agim Ramadani” (prapa teatrit). Njësitet policore kanë intervenuar dhe kanë sjellë në Stacionin Policor “Qendra” tre persona që ishin të përfshirë në këtë rast. Rasti është duke u trajtuar nga policia”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat