​Lëndohet në rrethana të panjohura nga një predhë

Kronikë e zezë

​Lëndohet në rrethana të panjohura nga një predhë

Më: 20 shtator 2020 Në ora: 09:19
Foto ilustrim

Një person derisa ishte duke punuar në shtëpinë e tij në Prizren, në rrethana të panjohura është plagosur, nga një predhë.

Viktima është dërguar në Spitalin e Prizrenit dhe më pas është dërguar në QKUK për tretman të mëtutjeshëm.

Rasti është duke u hetuar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat