​Tre fëmijë lëndohen në oborrin e shkollës

Kronikë e zezë

​Tre fëmijë lëndohen në oborrin e shkollës

Më: 20 shtator 2020 Në ora: 09:23
Foto ilustrim

Një person derisa ishte duke bartur me traktor një shtyllë për vendosjen e harkut të basketbollit në një shkollë, në oborrin e shkollës nga pa kujdesia ka lënduar tre fëmijë.

Rasti ka ndodhur dje në fshatin Semetisht të Suharekës, ku të lënduarit janë dërguar në Spitalin e Prizrenit dhe sipas mjekut, janë jashtë rrezikut për jetë.

Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat