Gjykata merr vendimin për Erjon Alibejn, i arrestuar për dy vrasje në Elbasan

Kronikë e zezë

Gjykata merr vendimin për Erjon Alibejn, i arrestuar për dy vrasje në Elbasan

Më: 21 shtator 2020 Në ora: 14:53
Foto Ilustrim

Gjykata në Elbasan ka lënë në fuqi masën “Arrest në burg” për Erjon Alibejn, i arrestuar të premten për dy vrasje.

Alibej akuzohet si organizator dhe porositës i vrasjes së Emiljano Ramazanit dhe Ervis Runajt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat