Aksident i rëndë trafiku në Lipjan, lëndohen dy persona

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë trafiku në Lipjan, lëndohen dy persona

Më: 24 shtator 2020 Në ora: 10:12
Ilustrim

Një aksident i rëndë trafiku raportohet të ketë ndodhur mbrëmë rreth orës 23:00 në fshatin Rufc të Lipjanit.

Si pasojë e këtij aksidenti janë lënduar dy persona, të cilët edhe janë dërguar për trajtim mjekësor.

“Mbrëmë rreth orës 23:00 në fshatin Rufc të Lipjanit ka ndodhur një aksident trafiku, ku një automjet për shkaqe akoma të panjohura ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rrugës”, ka thënë për media zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Rasti është duke u hetuar nga njësiti kompetent në stacionin e Lipjanit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat