Këputet kabllo e rrymës elektrike, i ngordhin bagëtitë

Kronikë e zezë

Këputet kabllo e rrymës elektrike, i ngordhin bagëtitë

Më: 24 shtator 2020 Në ora: 11:00
Foto Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Kamenicë një person i cili ishte duke kullotur bagëtitë ka bërë të ditur se nga shtylla elektrike është këputur një kabllo e rrymës elektrike dhe si pasojë të gjitha bagëtitë i kanë ngordhur.

Njësitet përkatëse kanë dal në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat