Malishevë: Vetura godet këmbësorin – policia jep detajet

Kronikë e zezë

Malishevë: Vetura godet këmbësorin – policia jep detajet

Nga: N. H Më: 27 shtator 2020 Në ora: 09:29
Foto ilustrim

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh njofton se një aksident trafiku është raportuar në Tërpezë të Malishevës.

Sipas Policisë, nga ky aksident një këmbësor ka pësuar lëndime trupore, me ç’rast ka pranuar trajtim mjekësor.

Ja njoftimi:

Fsh. Terpez, Malishevë, 26.09.2020-13:00.

Vozitësi mashkull kosovar, me veturë nga pakujdesia ka goditur këmbësorin, viktimën mashkull kosovar,. Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në QKUK.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat