Gjenden para të falsifikuara në Gjilan

Kronikë e zezë

Gjenden para të falsifikuara në Gjilan

Më: 27 shtator 2020 Në ora: 10:34
Ilustrim

Një grua ka raportuar se derisa ishte duke punuar, ka pranuar një bankënotë prej 20 eurove e cila dyshohet se është e falsifikuar

Rasti ka ndodhur mëngjesin e së mërkurës në Gjilan, njofton policia në raportin 24 orësh.

Monedha e dyshuar si e falsifikuar është konfiskuar nga forenzika.

“Ankuesja femër kosovare ka njoftuar se kishte pranuar një bankënotë prej 20 eurove  nga një person i panjohur. Monedha dyshohet se është e falsifikuar dhe është konfiskuar nga forenzika”, njofton policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat