Lëndohet pasi e zë rryma në shtyllën elektrike

Kronikë e zezë

Lëndohet pasi e zë rryma në shtyllën elektrike

Më: 27 shtator 2020 Në ora: 10:54
Ilustrim

Një person deri sa ka qenë duke punuar në një shtyllë elektrike, ka rënë në një kontakt me elektricitetin dhe është lënduar.

Në vendin e ngjarjes ka dalë emergjenca dhe i ka dhënë ndihmë mjekësore e më pas e ka transportuar në spitalin rajonal.

Sipas mjekëve viktima ka lëndime të lehta dhe pas tretmanit lirohet për në shtëpi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat