​Organizo lojëra të fatit, arrestohet

Kronikë e zezë

​Organizo lojëra të fatit, arrestohet

Më: 27 shtator 2020 Në ora: 10:55
Ilustrim

Me urdhër të gjykatës është bërë bastisje në një lokal në fshatin Brekoc të Gjakovës, ku janë gjetur dhe konfiskuar tre aparate të lojërave të fatit, një printer dhe katër shtëpiza të kompjuterëve.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat