Gjilan, e mitura sulmohet seksualisht nga djali i hallës

Kronikë e zezë

Gjilan, e mitura sulmohet seksualisht nga djali i hallës

Më: 30 shtator 2020 Në ora: 09:52
Foto ilustrim

Një e mitur dyshohet se ka qenë viktimë e një sulmi seksual nga djali i hallës së saj, përmes rrjetit social instagram.

Ngjarja ka ndodhur në Gjilan.

Mësohet se i dyshuari është arrestuar dhe ndaluar për 48 orë në qendrën e ndalimit në Gjilan, pasi që e ka pranuar në tërësi veprën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat