Arrestohet i dyshuari për tentim vrasje në Gjilan

Kronikë e zezë

Arrestohet i dyshuari për tentim vrasje në Gjilan

Më: 30 shtator 2020 Në ora: 18:54
Ilustrim

Është arrestuar M.M, si i dyshuar për vrasje në tentativë gjatë ditës së djeshme në rrugën “Muharrem Kurteshi” në Gjilan.

I njëjti është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Ndaj personit që e ka raportuar këtë rast J.R, është ngritur kallëzim penal, pasi që dyshohet se gjatë konfrontimit me M.M., ia ka dëmtuar xhamin e automjetit.

M.M. ishte drejtues i këtij automjeti dhe motivi i kësaj tentim vrasje ishte një konflikt në trafik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat