​Heroinë në veturë, dy të arrestuar

Kronikë e zezë

​Heroinë në veturë, dy të arrestuar

Më: 1 tetor 2020 Në ora: 10:15
Foto ilustrim

Dy persona janë arrestuar në Ferizaj, pasi janë ndaluar për një kontrolle dhe gjatë kontrollit të veturës dhe personave janë gjetur dhe konfiskuar një sasi e substancës narkotike e llojit heroinë.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat