Leposaviq, i dyshuari serb arrin t’i ikë Policisë së Kosovës dhe të futet në territorin e Serbisë

Kronikë e zezë

Leposaviq, i dyshuari serb arrin t’i ikë Policisë së Kosovës dhe të futet në territorin e Serbisë

Më: 1 tetor 2020 Në ora: 10:18
Foto Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Leposaviq, i dyshuari serb me kamionetë nuk i është ndalë patrullës policore dhe gjatë ndjekjes, i njëjti ka tentuar të godas veturën zyrtare të policisë.

I dyshuari me kamionetë, përmes rrugëve alternative, ka arritur të futet në territorin e Serbisë.

” Leposaviq 30.09.2020 – 12:55. Është raportuar se i dyshuari Serb, me kamionetë, nuk i është ndalë patrullës policore dhe gjatë ndjekjes, i njëjti ka tentuar të godas veturën zyrtare të policisë. I dyshuari me kamionetë, përmes rrugëve alternative, ka arritur të futet në territorin e Serbisë”, thuhet në raport.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat