Viktima në aksidentin e rëndë në Drenas, është një fëmijë 8 vjeç!

Kronikë e zezë

Viktima në aksidentin e rëndë në Drenas, është një fëmijë 8 vjeç!

Më: 1 tetor 2020 Në ora: 21:33
Foto ilustrim

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në mes fshatrave Polluzhë dhe Tërsenik të Drenasit, ku për pasojë një këmbësor, i mitur i moshës 8 vjeçare, ka vdekur derisa po transportohej në QKMF-në e Drenasit.

Lajmin e ka konfirmuar drejtori i Shëndetësisë së Drenasit, Arsim Haxhiu.

Ai theksoi se viktima u soll pa shenja jete në Qendrën e Mjekësisë Familjare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat