32 aksidente për 24 orë, 11 me të lënduar

Kronikë e zezë

32 aksidente për 24 orë, 11 me të lënduar

Më: 19 tetor 2020 Në ora: 09:09
Foto ilustrim

Gjatë ditës së djeshme në Kosovë kanë ndodhur 32 aksidente, 11 prej të cilëve me të lënduar dhe 21 të tjerë me dëme materiale.

Për shkelje të rregullave të komunikacionit, policia ka shqiptuar 799 gjoba.

Ndërsa për vepra të ndryshme penale janë arrestuar 14 persona, 11 prej të cilëve u dërguan në mbajtje, kurse një në vuajtje të dënimit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat