Nën kërcënimin e armës, i dyshuari merr paratë nga kasaforta e një kioske në Gjilan

Kronikë e zezë

Nën kërcënimin e armës, i dyshuari merr paratë nga kasaforta e një kioske në Gjilan

Më: 19 tetor 2020 Në ora: 10:40
Foto Ilustrim

Një femër në Gjilan ka raportuar se derisa ishte duke punuar në një ‘kioskë, një person i dyshuar i panjohur nën kërcënimin e armës nga kasaforta i ka marrë para dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Në bazë të raportit policor, nuk raportohet për të lënduar.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 20:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat