Vidhen tri ora dore, stoli ari e para të gatshme në një shtëpi në Podujevë

Kronikë e zezë

Vidhen tri ora dore, stoli ari e para të gatshme në një shtëpi në Podujevë

Më: 19 tetor 2020 Në ora: 10:51
Foto Ilustrim

Ankuesi mashkull në fshatin Sfeqël të komunës së Podujevës ka raportuar se të dyshuar të panjohur me forcë kanë depërtuar në shtëpinë e tij.

Me këtë rast të njëjtit kanë vjedhur tri ora dore, stoli ari dhe para të gatshme.

Rasti ka ndodhur rreth orës 18:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat