Suharekë: Lëndohet një person në vendin e tij të punës

Kronikë e zezë

Suharekë: Lëndohet një person në vendin e tij të punës

Më: 20 tetor 2020 Në ora: 11:17
Foto ilustrim

Në fshatin Shirokë të komunës së Suharekës një person derisa ishte duke punuar në vendin e tij të punës ka pësuar lëndim të rëndë trupor.

Ende nuk dihet se si ka ardhur deri tek lëndimi, pasi që i lënduari nuk ka qenë në gjendje të deklarohet.

Ai është dërguar për trajtim në Qendren Klinike dhe Universitare të Kosovës.

Policia është duke hetuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat