Zhduket një femër nga Skenderaj

Kronikë e zezë

Zhduket një femër nga Skenderaj

Më: 20 tetor 2020 Në ora: 11:18
Foto Ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person ka raportuar në polici se motra e tij është zhdukur.

Sipas raportit të policisë, viktima thuhet se ka dalë nga shtëpia me datën 16 tetor 2020 dhe në nuk është kthyer.

Rasti ka ndodhur në komunën e Skenderajt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat