Dëmtohen dritaret dhe disa kompjuterë të një shkolle në Novosellë të Pejës

Kronikë e zezë

Dëmtohen dritaret dhe disa kompjuterë të një shkolle në Novosellë të Pejës

Më: 20 tetor 2020 Në ora: 11:28
Foto ilustrim

Një ngjarje aspak e zakonshme ka ndodhur dje në fshatin Novosellë të komunës së Pejës.

Persona të panjohur kanë depërtuar me forcë brenda objektit të shkollës dhe kanë dëmtuar disa dritare të klasave dhe disa kompjuterë.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe sipas ankuesit ende nuk dihet nëse është vjedhur ndonjë gjë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat