​Tre të arrestuar për prostitucion

Kronikë e zezë

​Tre të arrestuar për prostitucion

Më: 22 tetor 2020 Në ora: 11:17
Foto ilustrim

Dy shtetas të Kosovës dhe një femër nga Shqipëria, janë arrestuare nën dyshimin se të njëjtit janë përfshirë në prostitucion.

Aksioni është zhvilluar në Gjilan dhe Fushë Kosovë nga Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me Qenie Njerëzore e PK-së.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat