Prishtinë, djali sulmon fizikisht dy prindërit e tij

Kronikë e zezë

Prishtinë, djali sulmon fizikisht dy prindërit e tij

Më: 25 tetor 2020 Në ora: 08:44
Foto ilustrim

Gjatë ditës së djeshme, në ora 15:00, Policia e Kosovës mori një informacion se në Prishtinë ka pasur një rast me dhunë në familje.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, djali i ka sulmuar dy prindërit e tij.

Ai ëhstë arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat