​Tentim vrasje në Prishtinë

Kronikë e zezë

​Tentim vrasje në Prishtinë

Më: 25 tetor 2020 Në ora: 09:02
Prishtinë

Një konflikt fizik ka ndodhur mbrëmë në një lokal në Prishtinë, me ç’ rast tre persona të dyshuar kanë sulmuar me thikë dy kamerier, të cilët kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë marrë tretman mjekësor në QKUK-Prishtinë.

Sipas Policisë, njëri nga viktimat vazhdon tretmanin mjekësor.

Të dyshuarit, janë larguar nga vendi i ngjarjes në drejtim të panjohur. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit. Rasti vazhdon të hetohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat