Taksisti në Prishtinë i plagosë dhe ua vjedh telefonat dy shtetasve të huaj

Kronikë e zezë

Taksisti në Prishtinë i plagosë dhe ua vjedh telefonat dy shtetasve të huaj

Më: 25 tetor 2020 Në ora: 09:05
Ilustrim

Dje në Prishtinë, Policia e Kosovës ka marr një informacion se një taksist ka plagosur dy shtetsas të huaj.

Përveç kësaj, taksisti ua ka vjedhur telefonat mobile atyre.

Viktimat janë dërguar në QKUK për trajtim të mjekësor dhe fatmirësisht janë jashtë rrezikut për jetë.

Policia e Kosovës është duke vazhduar me hetimet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat