Leposaviq: Një person sulmohet nga një tjetër, dëshmitari thotë se të dy ishin të dehur

Kronikë e zezë

Leposaviq: Një person sulmohet nga një tjetër, dëshmitari thotë se të dy ishin të dehur

Më: 25 tetor 2020 Në ora: 09:57
Ilustrim

Një incident raportohet të ketë ndodhur mbrëmë rreth orës 18:00 në Leposaviq.

Policia njofton se një person është sulmuar nga një tjetër.

Sipas dëshimtarit të rastit, të dy ishin në gjendje të dehur dhe pastaj ka filluar konflikti.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në Spitalin Rajonal të Mitrovicës, pasi kishte lëndime të dukshme. Është njoftuar prokurori dhe rasti shkon në procedurë të rregullt. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat