​Ndalohen dy shtetas të Serbisë që kaluan ilegalisht kufirin

Kronikë e zezë

​Ndalohen dy shtetas të Serbisë që kaluan ilegalisht kufirin

Më: 25 tetor 2020 Në ora: 10:02
Foto ilustrim

Dy shtetas të Serbisë janë ndaluar në fshatin Novosellë në veri të Mitrovicës, dhe shoqëruar në stacionin policor, pasi që të njëjtit kishin kaluar kufirin ilegalisht.

Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat