Grabitje e armatosur në Skenderaj, ja çfarë thotë viktima

Kronikë e zezë

Grabitje e armatosur në Skenderaj, ja çfarë thotë viktima

Më: 25 tetor 2020 Në ora: 10:42
Foto ilustrim

Një person ka raportuar se deri sa ishte duke udhëtuar me veturën e tij në Skenderaj, është ndaluar nga tre persona të dyshuar të armatosur me revole dhe të njëjtit i kanë grabitur viktimës kuletën me 100 €.

Sipas policisë të dyshuarit ishin larguar në drejtim të pa njohur.

Nuk raportohet për të lënduar, rasti është duke u hetuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat