Aksident në Mramor, lëndohen dy persona

Kronikë e zezë

Aksident në Mramor, lëndohen dy persona

Më: 25 tetor 2020 Në ora: 16:34
foto ilustrim

Dy persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku mes nje veture dhe një furgoni, sot në fshatin Mramor të Prishtinës.

Lajmin e ka bërë të ditur Daut Hoxha, zëdhënës në Policinë e Kosovës.

“Apelojme tek të gjithë drejtuesit e automjeteve që të respektojnë rregullat e trafikut rrugor, në veçanti, t’u përmbahen shenjave që kufizojneë shpejtësinë e lëvizjes, sepse tejkalimi i shpejtësia është gjithmonë rreziku më i madh i shkaktimit të aksidenteve rrugore të cilat shpesh po përfundojnë me fatalitet”, tha Hoxha ndër të tjera.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat