Rrihen mes vete dy persona në Han të Elezit, shkak një mosmarrëveshje e mëhershme

Kronikë e zezë

Rrihen mes vete dy persona në Han të Elezit, shkak një mosmarrëveshje e mëhershme

Më: 26 tetor 2020 Në ora: 10:20
Foto ilustrim

Dy persona janë përleshur fizikisht mes vete mbrëmë rreth orës 19:00 në rrugën “Imri Curri” në Han të Elezit, të cilët më pas janë arrestuar.

Sinjalizuesit njoftojnë se përleshja ka ardhur si pasojë e një mosmarrëveshje të mëhershme.

Të dyshuarit kanë raportuar lëndime trupore dhe janë dërguar në tretman mjekësor në ambulancën e Hanit të Elezit. Ndërsa, intervistimit, me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat