Gjendet një mjet shpërthyes në Baicë të Drenasit

Kronikë e zezë

Gjendet një mjet shpërthyes në Baicë të Drenasit

Më: 26 tetor 2020 Në ora: 10:41
Foto ilustrim

Një person ka raportuar në polici se dje rreth orës 14:30, në fshatin Baicë të Komunës së Drenasit, kishte hasur në një mjet të dyshuar shpërthyes.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore.

Ndërsa njësiti për deminim i FSK-së dhe KFOR-it amerikan e kanë larguar mjetin pa incident.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat