Bie nga 2 metra lartësi, fëmija dërgohet në QKUK

Kronikë e zezë

Bie nga 2 metra lartësi, fëmija dërgohet në QKUK

Më: 26 tetor 2020 Në ora: 11:21
QKUK

Një fëmijë ka pësuar lëndime trupore pasi ka rënë nga një lartësi prej 2 metrash, në Prizren të dielën.

Ai është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.

“Raportohet se fëmija mashkull i Kosovës aksidentalisht ka rënë nga një lartësi prej 2 metra.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat