Tre të arrestuar në Malishevë, kapen në flagrancë duke vjedhje

Kronikë e zezë

Tre të arrestuar në Malishevë, kapen në flagrancë duke vjedhje

Më: 26 tetor 2020 Në ora: 11:23
Foto Ilustrim

Policia e Kosovës njoftoi se ka arrestuar tre të dyshuar, një mashkull dhe dy femra pasi ishin zënë në flagrancë duke kryer vjedhje.

Rasti ka ndodhur në Malishevë, të dielën në ora 18:05.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë liruar.

Rasti në procedurë të rregullt. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat