Hyn në një lokal dhe me thikë e shqetëson pronarin

Kronikë e zezë

Hyn në një lokal dhe me thikë e shqetëson pronarin

Më: 26 tetor 2020 Në ora: 11:47
Foto ilustrim

Në rrugën “Fehmi Agani” në Prishtinë, në orët e para të mëngjesit një person i nacionalitetit rom me të meta psiqike është arrestuar, pasi që i njëjti dyshohet për kryerjen e veprës penale të “Grabitjes”.

Sipas sinjalizuesve të Gazetës Sinjali, i njëjti dyshohet se me një mjet të mprehtë (thikë), ka hyrë në lokalin “Okis Candy Corner” duke e shqetësuar viktimën.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat