Sulmohet me armë zjarri një shtëpi në Prishtinë

Kronikë e zezë

Sulmohet me armë zjarri një shtëpi në Prishtinë

Më: 27 tetor 2020 Në ora: 10:09
Foto ilustrim

Tre persona nga Prishtina, dy meshkuj dhe një femër janë ankuar në polici se persona të panjohur kanë shtënë me armë në drejtim të shtëpisë së tyre.

Vetura që dyshohet se ka shtënë në drejtim të shtëpisë së viktimave ka qenë me targa vendore.

Gjithashtu është bërë e ditur se policia kanë dalur në vendin e ngjarjes ku kanë gjetur shtatë gëzhoja të armës së shkurtër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat