Kanoset me thikë një person në Vushtrri

Kronikë e zezë

Kanoset me thikë një person në Vushtrri

Më: 27 tetor 2020 Në ora: 10:10
Foto ilustrim

Në fshatin Sllatinë të Komunës së Vushtrrisë, dje rreth orës 16:00, një person ka raportuar se si pasojë e një mosmarrëveshje, një person e ka kanosur atë duke ia treguar një armë të ftohtë (thikën).

Sipas sinjalizuesve, në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore, të cilët e kanë shoqëruar dhe intervistuar të dyshuarin.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat