Gjilanasja godet dy persona në vendkalim të këmbësorëve

Kronikë e zezë

Gjilanasja godet dy persona në vendkalim të këmbësorëve

Më: 27 tetor 2020 Në ora: 10:36
Foto ilustrim

Një ngasëse në Gjilan derisa mbrëmë po drejtonte veturën e saj, nga pakujdesia në vendkalimin e këmbësorëve ka goditur këmbësorët – një femër dhe një mashkull.

Viktimave u është ofruar tretmani mjekësor dhe pas tretmanit janë liruar në shtëpi.

Ndërsa pas intervistimit, rasti i të dyshuarës me urdhër të prokurorit shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat